MÖBLER / Bord / Spelbord 12213143
nr 1221 3143
Spelbord
på pelarfot, schackbräde. Glasskiva. Längd: 59 cm. Djup: 59 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:09:03
28/11 11:54:54
300 kr
3/12 19:11:50